Welkom bij Florijnz Corporate Finance
EN NL
Taal:
’s-Hertogenbosch - Amsterdam +31 (0)85 023 9405

Het team

  • hans@florijnz.nl +31 (0)6 208 055 13

    Hans Minnaar

    Oprichter en directeur van Florijnz. Hans is van nature gedreven om passie voor ondernemers te verzilveren.
  • marieke@florijnz.nl +31 (0)6 555 577 85

    Marieke Klaassen van Beurden

    Marieke Klaassen – van Beurden is senior adviseur bij Florijnz. Ze studeerde bedrijfseconomie
  • marnix@florijnz.nl +31 (0)6 411 114 60

    Marnix Jaquet

    Vanaf begin 2017 werkzaam als corporate finance adviseur. Voordat Marnix bij Florijnz begon heeft hij 4
  • theo@florijnz.nl +31 (0)6 539 890 48

    Theo Eikelhof

    Theo Eikelhof heeft zich vanaf augustus 2018 bij Florijnz aangesloten als associate. Voorheen werkzaam bij ABN AMRO.
  • rens@florijnz.nl +31 (0)6 572 121 16

    Rens Vonk

    Rens Vonk ondersteunt Florijnz naast zijn masterstudie Economics aan de Universiteit van Tilburg.
  • emely@florijnz.nl +31 (0)6 231 049 39

    Emely Middelkoop

    Emely Middelkoop is verbonden met Florijnz als associate Management Assistant en ondersteunt het

Neem contact met mij op

Beginnen is de eerste stap; zo eenvoudig is het. De (ver)koop van een onderneming is voor iedereen en elk bedrijf anders.

Op basis van een oriënterend gesprek met u wordt er overzicht gecreëerd in de feiten en emoties. Door een heldere analyse wordt u al gauw in een volgende versnelling gezet. U krijgt er inzicht in of het bedrijf geschikt is voor een strategische (ver)koop, welk mogelijk plan daarbij past en hoelang het proces gaat duren. Maak snel een afspraak voor heldere antwoorden op uw vragen.

Stuur e-mail › Bel ons: +31 (0)85 023 9405

7 dagen per week bereikbaar:
Werkdagen: 09.00 - 22.00 uur
Weekend: 09.00 - 17.00 uur


Uw naam:
Ik heb een vraag over:
Uw e-mails:
Uw telefoonnummer: (niet verplicht)

Florijnz is uw corporate finance adviseur op het gebied van bedrijfsfinanciering, overname van of (ver)koop van uw onderneming. Onafhankelijk, deskundig en resultaatgericht.
  • Bedrijf laten waarderen?
  • Bedrijf verkopen in ‘s-Hertogenbosch?
  • Advies bij overname?

’s-Hertogenbosch


Lekkerbeetjesstraat 1
5211 AL ‘s-Hertogenbosch

Amsterdam


A.J. Ernststraat 595c
1082 LD Amsterdam

Contact


Telefoon: +31 (0)85 023 9405
E-mail:: info@florijnz.nl

Werken bij Florijnz ›


© 2019 Florijnz Corporate Finance