Welkom bij Florijnz Corporate Finance
EN NL
Taal:
’s-Hertogenbosch - Amsterdam - Enschede +31 (0)85 023 9405

Het team

  • hans@florijnz.nl +31 (0)6 208 055 13

    Hans Minnaar

    Oprichter en directeur van Florijnz. Hans is van nature gedreven om passie voor ondernemers te verzilveren.
  • marieke@florijnz.nl +31 (0)6 555 577 85

    Marieke Klaassen van Beurden

    Marieke Klaassen – van Beurden is senior adviseur bij Florijnz. Ze studeerde bedrijfseconomie
  • stef@florijnz.nl +31 6 55 55 12 43

    Stef Kolen

    Stef heeft de MSc Finance afgerond. Eerder deed hij werkervaring op in de Corporate Finance, bij de Rabobank en bij een crowd fund platform. 
  • amber@florijnz.nl +31 (0)6 81 54 51 45

    Amber Kesselaer

    Amber Kesselaer houdt zich bezig met strategie, (online) marketing en communicatie.
  • joris@florijnz.nl +31 (0)6 555 512 27

    Joris Terhaag

    Joris Terhaag is sinds begin 2019 werkzaam als corporate finance adviseur bij Florijnz.
  • willem@florijnz.nl +31 6 42407708

    Willem van der Steen

    Willem is vanaf juli 2020 werkzaam bij Florijnz als Analist. Hij heeft de bachelor International Business Administration afgerond aan Tilburg University en zal verder gaan met zijn MSc Finance.
  • arie@florijnz.nl +31 6 20704172

    Arie van Weelden

    Tijdens zijn BSc Economie en Bedrijfseconomie is Arie bij Florijnz aan de slag gegaan als Analist om te ondersteunen in het fusie en overnameproces.

Florijnz is uw corporate finance adviseur op het gebied van bedrijfsfinanciering, overname van of (ver)koop van uw onderneming. Onafhankelijk, deskundig en resultaatgericht.
  • Bedrijf laten waarderen?
  • Bedrijf verkopen in ‘s-Hertogenbosch?
  • Advies bij overname?

’s-Hertogenbosch


Lekkerbeetjesstraat 1
5211 AL ‘s-Hertogenbosch

Amsterdam


A.J. Ernststraat 595c
1082 LD Amsterdam

Enschede


Oliemolensingel 175
7511 BB Enschede

Contact


Telefoon: +31 (0)85 023 9405
E-mail:: info@florijnz.nl
© 2020 Florijnz Corporate Finance