Welkom bij Florijnz Corporate Finance
EN NL
Taal:
’s-Hertogenbosch - Amsterdam - Enschede +31 (0)85 023 9405

Het team

  • hans@florijnz.nl +31 (0)6 208 055 13

    Hans Minnaar

    Oprichter en directeur van Florijnz. Hans is van nature gedreven om passie voor ondernemers te verzilveren.
  • marieke@florijnz.nl +31 (0)6 555 577 85

    Marieke Klaassen van Beurden

    Marieke Klaassen – van Beurden is senior adviseur bij Florijnz. Ze studeerde bedrijfseconomie
  • theo@florijnz.nl +31 (0)6 539 890 48

    Theo Eikelhof

    Theo Eikelhof heeft zich vanaf augustus 2018 bij Florijnz aangesloten als associate. Voorheen werkzaam bij ABN AMRO. Sinds november 2018 volgt hij de Msc Business Valuation aan de Tias Business School.
  • joris@florijnz.nl +31 (0)6 555 512 27

    Joris Terhaag

    Joris Terhaag is sinds begin 2019 werkzaam als corporate finance adviseur bij Florijnz.
  • amber@florijnz.nl +31 (0)6 81 54 51 45

    Amber Kesselaer

    Amber Kesselaer houdt zich bezig met strategie, (online) marketing en communicatie.
  • stef@florijnz.nl +31 6 18 88 50 69

    Stef Kolen

    Stef heeft de MSc Finance afgerond. Eerder deed hij werkervaring op in de Corporate Finance, bij de Rabobank en bij een crowd fund platform. 
  • koen@florijnz.nl +31 6 36 48 09 98

    Koen Bouwmans

    Koen is vanaf november 2019 bij Florijnz gestart als Analist. Hij is naast zijn ondersteunende werkzaamheden bij Florijnz nog bezig met zijn studie Bedrijfseconomie aan de Universiteit van Tilburg.

Florijnz is uw corporate finance adviseur op het gebied van bedrijfsfinanciering, overname van of (ver)koop van uw onderneming. Onafhankelijk, deskundig en resultaatgericht.
  • Bedrijf laten waarderen?
  • Bedrijf verkopen in ‘s-Hertogenbosch?
  • Advies bij overname?

’s-Hertogenbosch


Lekkerbeetjesstraat 1
5211 AL ‘s-Hertogenbosch

Amsterdam


A.J. Ernststraat 595c
1082 LD Amsterdam

Enschede


Oliemolensingel 175
7511 BB Enschede

Contact


Telefoon: +31 (0)85 023 9405
E-mail:: info@florijnz.nl
© 2019 Florijnz Corporate Finance