Welkom bij Florijnz Corporate Finance
Persoonlijk advies: +31 (0) 73 503 30 37
Het team
  • hans@florijnz.nl +31 (0)6 208 055 13
    Hans Minnaar
    Oprichter en directeur van Florijnz. Hans is van nature gedreven om passie voor ondernemers te verzilveren.
  • michael@florijnz.nl +31 (0)6 153 731 51
    Michael Weijsenfeld
    Michael Weijsenfeld is vanaf 2016 partner bij Florijnz. Hij heeft meer dan 12 jaar ervaring met fusies en overnames en
  • jan@florijnz.nl +31 (0)6 227 243 41
    Jan van der Maale
    Vanaf 2016 associated partner bij Florijnz. Heeft Bedrijfskunde gestudeerd aan Nyenrode University en heeft meer dan 20 jaar
  • giel@florijnz.nl +31 (0)6 518 709 16
    Giel Klijweg
    Junior corporate finance adviseur. Heeft zijn bacheloropleiding Economie en Bedrijfseconomie en
  • emely@florijnz.nl +31 (0)6 231 049 39
    Emely Middelkoop
    Emely Middelkoop is verbonden met Florijnz als associate Management Assistant en ondersteunt het
  • martijn@forijnz.nl +31 (0)6 531 729 13
    Martijn Bos
    Junior corporate finance analyst. Heeft zijn bacheloropleiding Bedrijfseconomie afgerond en tijdens
  • elke@florijnz.nl +31 (0)6 251 450 71
    Elke Braas
    Junior corporate finance analyst. Heeft haar bacheloropleiding Economie en Bedrijfseconomie
  • ivo@florijnz.nl +31 (0)6 188 266 67
    Ivo hendriks
    Junior corporate finance analyst. Heeft zijn bacheloropleiding Bedrijfseconometrie afgerond
  • fleur@florijnz.nl +31 (0) 6 10 565 579
    Fleur Bloemen
    Junior corporate finance adviseur. Heeft haar bachelor Bedrijfskunde en haar
Neem contact met mij op Beginnen is de eerste stap; zo eenvoudig is het. De (ver)koop van een onderneming is voor iedereen en elk bedrijf anders.

Op basis van een oriënterend gesprek met u wordt er overzicht gecreëerd in de feiten en emoties. Door een heldere analyse wordt u al gauw in een volgende versnelling gezet. U krijgt er inzicht in of het bedrijf geschikt is voor een strategische (ver)koop, welk mogelijk plan daarbij past en hoelang het proces gaat duren. Maak snel een afspraak voor heldere antwoorden op uw vragen.
Stuur e-mail › Bel ons: +31 (0) 73 503 30 37
Chat met een
medewerker ›
Uw naam:
Ik heb een vraag over:
Uw e-mail:
Uw telefoonnummer: (niet verplicht)

Florijnz is uw corporate finance adviseur op het gebied van bedrijfsfinanciering, overname van of (ver)koop van uw onderneming. Onafhankelijk, deskundig en resultaatgericht.
  • Bedrijf laten waarderen?
  • Bedrijf verkopen in
    ‘s-Hertogenbosch?
  • Advies bij overname?
’s-Hertogenbosch
Oranje Nassaulaan 9
5211 AS ‘s-Hertogenbosch

Amsterdam
A.J. Ernststraat 595c
1082 LD Amsterdam

Contact
Telefoon: +31 (0) 73 503 30 37
Fax: + 31 (0) 73 615 60 11
E-mail: info@florijnz.nl
Werken bij Florijnz ›
© 2016 Florijnz Corporate Finance